Kariera

O nas
Proces rekrutacyjny

Proces rekrutacyjny w firmie „Sell-glass” realizowany jest w kilku etapach

Wysyłasz do nas swoje CV
Analiza i selekcja aplikacji przez naszych rekruterów
Kontakt telefoniczny z wybraną grupą kandydatów
Spotkanie z kandydatem w naszej firmie
GRATULACJE! Witamy w zespole firmy „Sell-glass"!

Oferty pracy

Praca

Test

Test 2022-01-29 Udostępnij

Opis stanowiska: test

Więcej
Praca

Kierownik ds. utrzymania ruchu i inwestycji

Władysławowo 5a, Elbląg 2020-09-01 Udostępnij

Opis stanowiska: nadzór, monitorowanie i organizacja przeglądów, napraw i konserwacji maszyn zgodnie z ustaloną polityką i budżetem firmy, zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych oraz infrastruktury zakładu, prowadzenie dokumentacji technicznej w obszarze utrzymania...

Więcej
Praca

Pracownik produkcji

Władysławowo 5a, Elbląg 2020-08-26 Udostępnij

Opis stanowiska: Pracownik produkcji odpowiedzialny jest za obsługę maszyn i urządzeń produkcyjnych, realizację celów produkcyjnych działu oraz utrzymywanie porządku na linii. Wymagania: chęć do pracy, zaangażowanie, dokładność. Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę w polskiej firmie...

Więcej