Kierownik ds. utrzymania ruchu i inwestycji

app.career
Rodzaj zatrudnienia: Praca Władysławowo 5a, Elbląg 2020-09-01 Udostępnij
Opis stanowiska:
  • nadzór, monitorowanie i organizacja przeglądów, napraw i konserwacji maszyn zgodnie z ustaloną polityką i budżetem firmy,
  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych oraz infrastruktury zakładu,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej w obszarze utrzymania ruchu oraz prowadzonych inwestycji,
  • współpraca i koordynowanie prac z serwisami zewnętrznymi,
  • koordynowanie pracy podległego zespołu,
  • zapewnienie skutecznej współpracy z pozostałymi działami firmy,
  • analiza awarii i podejmowanie działań prewencyjnych,
  • rozwiązywanie problemów technicznych maszyn i urządzeń,
  • tworzenie, realizacja i monitorowanie budżetu,
  • zarządzanie magazynem części zamiennych i ich zakup,
  • określanie wymagań technicznych i projektowych dla planowanych inwestycji,
  • kompleksowe prowadzenie projektów inwestycyjnych zgodnie z założeniami,
  • aktywne uczestnictwo w rozwoju infrastruktury, inwestycji oraz planowanej rozbudowy zakładu,
  • zakup nowych maszyn i urządzeń oraz ich uruchamianie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doskonała organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu,
  • praktyczna znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji,
  • umiejętność adaptacji i szybkiego działania pod presją.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w polskiej firmie z tradycją,
  • zniżki na produkty firmy,
  • wpływ na dalszy rozwój firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.